Wysoka jakość wody w domu

Duet zmiękczaczy do wody

System Uzdatniania Wody

Klient z regionu Winnicy złożył wniosek o zmiękczenie wody w listopadzie 2020 roku. Jest właścicielem małej fabryki do produkcji sprzętu. Analiza wody – do 2 metrów sześciennych dziennie, zaopatrzenie w wodę. W przedstawionej analizie żelazo i mangan są w normie, twardość nieznacznie przekroczyła górną granicę normy. Klient poprosił o usunięcie sztywności do 0.

Oferujemy filtry oczyszczania wody od twardości o różnej wydajności i na różne budżety. Mężczyzna podszedł do problemu globalnie i okazał się bardzo dalekowzroczny. Dlatego wybrałem najlepszy system spośród oferowanych pod względem wydajności i materiału filtracyjnego. Te dwie butle 1054 z zasypką niemieckiej produkcji Bayer Lewatit, czyli tzw. systemem Duplex. Ponieważ przepływ wody jest ciągły, jeden cylinder musi pracować w sposób ciągły, podczas gdy drugi się regeneruje. Następnie cylindry zmieniają role – pierwszy regeneruje, drugi oczyszcza wodę z soli wapnia i magnezu. W każdym cylindrze regeneracja trwała półtorej godziny późno w nocy, kiedy mieszkańcy śpią i nie korzystają z wody. Odbywała się co kilka dni.

Klient posiadał już w obiekcie własny filtr do czyszczenia mechanicznego, więc nie był oferowany w ofercie handlowej. Dostawa i montaż zostały wykonane przez klienta na początku grudnia 2020 roku. Dalsza analiza wody wykazała, że ​​sole twardości są całkowicie nieobecne. Oznacza to, że prośba Klienta jest całkowicie spełniona.

Klient jest tak zadowolony z naszego sprzętu, że od tego czasu zamówił kilka kolejnych systemów uzdatniania wody od twardości dla swoich przyjaciół z różnych części Ukrainy! Jesteśmy pewni, że to nie ostatnia współpraca z danymi Klienta.

 

Zostaw komentarz